Zoya

Imię: Zoya
Płeć:
 kotka
Wiek: 1,5 roku
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – negatywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Zoya to około 1,5 roczna kotka. Chodziła brudna, głodna po osiedlowych śmietnikach. Zwróciła uwagę jednej z naszych wolontariuszek. Była tak głodna, że nawet nie bała się podejść do człowieka. Po wstępnych oględzinach u weterynarza określono, że to panna z charakterem, z brudnymi uszami. Lubi sobie powarczeć i żołądek ma bez dna (trzeba kontrolować jej dietę). Za koci przysmak potrafi zrobić wszystko… zniesie przytulanie, mizianie, noszenie na rękach, ale jak już kabanoska zje, to momentalnie przypomina sobie, że jest kocią złośnicą i długim warczeniem wylewa żale. Czasem machnie łapą. Mimo wszystko kocha człowieka i chce mieć takiego swojego jedynego wymarzonego.

Powoli uczy się kocich zabawek. Przebywa z sześcioma innymi kotami, jednak woli tylko swoje i ludzkie towarzystwo. Idealny dla niej będzie dom bez małych dzieci i innych zwierząt.

Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety odkrytej i krytej.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Marta, tel. 730 780 799

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Zoi z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress