Zorro vel Śmiecio

Imię: Zorro
Płeć:
kocur
Wiek: 3 miesiące
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:
Ten mały kocurek (ur ok 10.08.2013) został znaleziony na śmietniku ! Był przemarznięty, bardzo chudy i głodny, cały w pchłach i bardzo chory. Ledwo uszedł z życiem. Maleńka biedna kupka kociego nieszczęścia. Teraz kotek jest już zdrowy i zadbany. Ma futro kruczo czarne i pięknie lśniące, jest tłuściutki i szczęśliwy. Zorro jak to mały kociak głównie je, bawi się, broi i śpi. Jest ciekawski i kontaktowy. Jest strasznym zmarzluchem, więc lubi przebywać na swoim człowieku. Uwielbia spać na łóżku z człowiekiem, jest straszną przylepą i pieszczochem, gdy tylko nie jest zajęty zabawą to szuka wolnych kolan do przytulenia i drzemki.

Kotek jak na swój wiek wyjątkowo spokojny i stateczny choć potrafi dokazywać jak na maluszka przystało. Potrzebuje dużo uwagi i czułości jak wszystkie maluchy. Musiał być o wiele za wcześnie odebrany od matki bo ma nadal odruch ssania (tzw choroba sieroca) szczególnie jak zasypia lubi ssać np kawałek kocyka.

Wcina z apetytem puszeczki juniorki i mleczko dla kotów nie pogardzi też chrupeczkami dla kociąt.

Kotek umie doskonale korzystać z kuwety.

Jest odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony, posiada swoją książeczkę zdrowia.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: tel. 510 724 773 (dzwonić w godz. 10.00-20.00)

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Zorro z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kocurek osiągnie odpowiedni wiek. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress