Z wizytą w Opocznie

O tym, że Diana jest doskonałym weterynarzem już się przekonaliśmy nie raz. W Światowy Dzień Kota odkryła także przed nami swoje talenty dydaktyczne, gdy została wystawiona na wielką próbę przed dwustuosobowym audytorium w wieku od 6 do 9 lat w Zespole Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie, do której zostaliśmy zaproszeni 12 lutego z misją edukacyjną.

Tak liczna grupa słuchaczy mogłaby niektórych przerazić, jednak Diana spisała się na piątkę z plusem. We wszystkich pracach edukacyjnych dzielnie asystowała jej Iza. Nasze nauczycielki (duet idealny) opowiedziały zgromadzonym uczniom, o tym jak należy dbać o koty, czym je karmić, jak zachować się,  kiedy kot zachoruje oraz omówiły rasy kotów.

Bez znaczenia nie pozostaje fakt, że zarówno dzieciaczki, jak i ich opiekunki przygotowały imprezę z niezwykłą starannością. Na ten dzień sala gimnastyczna szkoły zamieniła się w kocie królestwo. Ze ścian zerkały na zgromadzonych setki malowanych kotów, stworzonych specjalnie na tę okazję przez uczniów. Każde dziecko na spotkanie przyszło ze swoim pluszowym kotem i głową pełną wiedzy na temat mruczków i ich zwyczajów.

W tak sprzyjających warunkach nauka była czystą przyjemnością!

Galeria zdjęć z archiwum szkoły:

(15.03.2016r.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress