Współpraca z Urzędem Miasta

Rok 2016 rozpoczął się dla nas w temacie edukacji niezwykle ciekawie. Wiele szkół, przedszkoli a nawet piotrkowska wyższa uczelnia chętnie nas u siebie goszczą. Informacja o prowadzonych przez nas formach roznosi się po mieście pocztą pantoflowa od zadowolonych nauczycieli, którzy już skorzystali z naszej oferty. Cieszy nas to niezmiernie, bo wiemy jak ważna jest edukacja. Takie działania generują jednak spore koszty i każde zewnętrzne wsparcie jest dla nas sporym ułatwieniem.

W tym roku nawiązaliśmy współpracę z piotrkowskim Urzędem Miasta, z którym zawarliśmy zlecenie na prowadzenie akcji edukacyjno-informacyjnych. W jej ramach możemy prowadzić lekcje dla dzieci i młodzieży, spotkania dla osób dorosłych, organizować eventy i prowadzić kolportaż materiałów związanych z przedmiotem zlecenia.

Po prawidłowym rozliczeniu się z całorocznej współpracy Urząd Miasta wesprze naszą Fundację kwotą 500 złotych,  którą pokryjemy część wydatków poniesionych na materiały niezbędne do przeprowadzenia działań edukacyjnych.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa akcja edu-wolontariatu. Bardzo, bardzo, bardzo poszukujemy chętnych do pracy edukacyjnej – emerytowanych nauczycieli, czynnych nauczycieli, studentów pragnących zdobyć doświadczenie, licealistów i wszystkich lubiących i potrafiących pracować z młodym człowiekiem oraz kochających zwierzęta.

(15.05.2016 r.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress