Wielka zbiórka włóczki w Mieście!

Królestwo za włóczkę! Jak ją zdobędziecie? Ogranicza Was tylko pomysłowość i inwencja.

Szperamy po babcinych strychach i piwnicznych zakamarkach. Przetrząsamy szafy, skrzynie, pudełka. Prujemy sweterki – niechciane prezenty od cioci Danusi. Wyciągamy forsę i idziemy na zakupy. Wszystkie kolory i ilości dozwolone! Jak już ją zdobędziecie, pakujecie i wysyłacie do Miasta.

włoczka

Miasto Kotów zorganizowało cykliczną akcję, dzięki której wolontariusze Fundacji służący jej swoim talentem rękodzielniczym otrzymają materiał do pracy. Wyczarują z niego piękne myszy, szale, korale i wiele innych gadżetów. Te z kolei wesprą Miejskie koty!

Proste, prawda? Trwa obecnie trzecia już edycja akcji, do której można dołączyć na portalu społecznościowym Facebook lub napisać do nas na skrzynkę mailową.

(27.12. 2013)