Wernisaże w Miejskim Ośrodku Kultury

Czuliśmy się niezwykle wyróżnieni, gdy Miejski Ośrodek Kultury zaprosił naszą Fundację na pierwszy wernisaż z cyklu „Spotkania ze sztuką”. Tradycją tych spotkań, obok obcowania z pięknymi dziełami i rozmów z twórcami jest wpieranie wybranych, lokalnych organizacji non profit. Praca naszej Fundacji została dostrzeżona przez organizatorów imprezy i nagrodzona zaproszeniem w charakterze beneficjenta loterii fantowej.

Co istotne, nasze uczestnictwo w wernisażach nie zakończyło się na jednym spotkaniu. Wśród artystów prezentujących prace w Miejskim Ośrodku Kultury jest wielu miłośników kotów, którzy chętnie wybierają te zwierzęta jako temat swoich prac, a Miasto Kotów wskazują, jak organizację, którą chcieliby wesprzeć.

wernisaż 1

wernisaz 4

wernisaz 2

Szczególnie gorąco chcielibyśmy podziękować pani Annie Pacholik i  Danucie Popławskiej, w wernisażach których mogliśmy uczestniczyć i podziwiać ich pasje i talent. Doceniamy także zaangażowanie pracowników piotrkowskiego MOKu, którzy obok codziennych zajęć związanych z szerzeniem kultury w środowisku lokalnym znajdują czas i ochotę na współpracę z organizacjami działającym na rzecz potrzebujących zwierząt.

(09.04.2015)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress