tyci Wrzaskin

Imię: Wrzaskin
Płeć:
kocur
Wiek: ur. ok. 15.04.2014 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:
Wrzaskin został przywieziony do Fundacji z Łodzi, gdzie ktoś podrzucił niesamodzielnego, trzytygodniowego maluszka pod jedna z klinik weterynaryjnych. Przypadek sprawił, że akurat w klinice przebywała wolontariuszka z FMK. Szkrab miał dużo szczęścia, bo jeszcze tego samego dnia trafiłby do schroniska.

Odchowanemu na butelce Wrzaskinowi wydaje się, że jest człowiekiem, że jest pępkiem świata i wszyscy powinni się z nim bawić i mu służyć. :) Ten jeszcze do niedawna niezwykle ruchliwy malec, uwielbiający zabawy, pościgi, gonitwy, wspinaczki i podgryzania teraz jest już dorodnym, wielkim, błyszczącym kocurem. Uwielbia zasypiać na kolanach u człowieka. Jest wyjątkowy!

Wrzaskin bezbłędnie korzysta z kuwety. Lubi inne koty. Dogaduje się także z psem.

tyci Wrzaskinek…

 

Wrzaskinek nieco większy…

 

z każdym tygodniem Wrzaskin staje się coraz piękniejszy…


duży misio Wrzaskin…


WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Wrzaskina z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress