Tom Tom

Imię: Tom Tom
Płeć:
 kocur
Wiek: ur. ok. 10.05.2016 r.
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Tom Tom, to czarna, mięciutka kuleczka, która miała w swoim życiu odrobinę szczęścia. Razem z mamą i rodzeństwem mieszkał w szybie wentylacyjnym pełnym spalin i śmieci. Wypatrzyła ich jednak wolontariuszka Fundacji i cała rodzinka jest teraz bezpieczna w Fundacji Miasto Kotów.

Tom Tom jak przystało na malucha jest wesołym, rozbrykanym kotkiem. Wszystko jest dla niego nowe i godne jego uwagi. Człowiek to dla Tom Toma też nowum, ale z każdym dniem przekonuje się, że ten wielkolud, który go karmi jest mu bardzo przyjazny, poza tym posiadł sztukę drapania za uchem, którą Tom Tom bardzo lubi.

Szukamy dla Tom Toma domku, do którego mógłby pójść ze swoim braciszkiem lub siostrzyczką lub domu, w którym już mieszka inny kotek.

Tom Tom potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Tom Toma z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kotek osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress