Tola kruszynka

Imię: Tola
Płeć:
 kotka
Wiek: 14 tygodni
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:

Tola została „odłowiona” wraz z rodzeństwem z blokowej piwnicy, gdzie robiło się coraz tłoczniej, a mieszkańcy nie akceptowali „dzikich lokatorów”. Koteczka miała katar i świerzbowca. Została „odgruzowana” i już jest gotowa do adopcji. Jest odpchlona i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia. Jest bardzo drobną i ruchliwą istotką, ale zmęczona chętnie odpoczywa na ludzkich kolanach. Bawi się zabawkami. Śpi w łóżku.

Potrafi korzystać z kuwety. Jest łakomczuchem, więc trzeba porcjować jej jedzonko. Przebywa w domu tymczasowym  razem ze swoim braciszkiem Kropkiem.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Małgorzata, tel. 605 858 751

 

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Toli z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz wysterylizowania kotki, gdy osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress