Telefon z Auchan

Jesteśmy niewielką (mikro) Fundacją istniejącą od trzech lat. Drobnymi ale stanowczymi kroczkami zapracowujemy na nasz wizerunek. Na pierwszym miejscu są dla nas koty – tego się trzymamy z żelazną konsekwencją. I cieszy nas każdy sygnał o tym, że zaczynamy być rozpoznawalni i doceniani, bo nic tak nie dodaje skrzydeł jak świadomość, że to co robimy jest ważne, potrzebne i spotyka się z uznaniem w środowisku, w którym działamy.

Za każdym razem, gdy zwraca się do nas z propozycją współpracy placówka oświatowa, kulturalna lub firma prywatna jesteśmy dumni, że padło własnie na nas. I wydaje nam się, że słowo „padło” nie jest tu odpowiednie. Lubimy myśleć, że wybór naszej Fundacji nie jest przypadkowy, że jest zasługą całego zespołu wolontariuszy i efektów naszej pracy.

Tak też stało się i tym razem, gdy zadzwoniła do nas przedstawicielka hipermarketu Auchan. Przedstawiła siebie jako miłośniczkę kotów i systematyczną obserwatorkę działań naszej Fundacji i zaproponowała formę wsparcia w postaci organizacji charytatywnej zbiórki na terenie marketu. Pozostało nam tylko przyklasnąć tej inicjatywie i zachęcić wszystkich sympatyków FMK do wybrania się na zakupy w dniach 15-21 lutego do Auchan.

auchan

Przygotowane przez Auchan plakaty rozmieszczone na terenie marketu szczegółowo informują o celu zbiórki oraz akcesoriach, które potrzebujemy. Do specjalnie oznakowanych koszy będzie można włożyć karmę, żwirek, kocie akcesoria, ale także preparaty witaminowe, leki i środki czystości.

, , , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress