Tadzia

Imię: Tadzia
Płeć:
 kotka
Wiek: 12 tygodni
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Tryb.

Opis kota:

Tadzia to malutka kotka, która miała szczęście w nieszczęściu. Zaraz jak straciła mamę i zachorowała na koci katar trafiła w ręce wolontariuszki Fundacji Miasto Kotów. Miała wtedy niecałe trzy tygodnie. Była bardzo malutka, wystraszona i zaniedbana, ale z każdym dniem, pod dobrą opieką weterynaryjna i fundacyjną, karmiona smoczkiem wracała do zdrowia, nabierała ciałka i piękniała.

Tadzia to kotka niezwykle zżyta z człowiekiem. Jest on dla niej najważniejszy i mogłaby godzinami spędzać z nim czas. Śpi z człowiekiem, je z człowiekiem, bawi się z człowiekiem. Jest niezwykle gadatliwa i pogodna. Patrzy prosto w oczy. :) Świetnie dogaduje się także z innymi kotami. Jeszcze do dnia dzisiejszego pozostała jej choroba sieroca objawiająca się ssaniem ubrania lub kocyka. Tak to bywa, gdy malutkie kociątko zbyt szybko zostaje pozbawione matczynej opieki. Poza tym jest zdrowa.

Doskonale korzysta z drapaka i kuwety. Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlona i odrobaczona. Tadzia szuka opiekuna, która troskliwie się nią zaopiekuje, bo to jeszcze bardzo mała i drobna koteczka.

Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, czy psami. Bardzo łatwo można byłoby zrobić tej kruszynce krzywdę.

Trudno też określić, jakiego koloru będzie Tadzia w przyszłości. Trafiła do FMK jak czarne maleństwo, a z każdym dniem przybywa jej siwo-srebrnych włosków. Może będzie dymną kotką, a może posiwieje jeszcze mocniej…trudno powiedzieć. Nowy opiekun będzie miał niespodziankę :)

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Tadzi z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji wyłącznie do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress