Szyszka

Imię: Szyszka
Płeć:
 kotka
Wiek: 6 miesięcy (ur. ok. 01.05.2015 r.)
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Szyszka pochodzi z okolic Bełchatowa, miejsca gdzie powstaje obwodnica. W pobliżu miejscowego sklepiku, kręciła się od kilku dni, gdzie stała się obiektem zainteresowania okolicznych pijaczków. Na szczęście sprzedawczyni nie pozwoliła skrzywdzić maleńkiej. Odebrała ją z nieodpowiednich rąk, ale sama jako posiadaczka kilku kotów i psów niestety nie mogła już zatrzymać tej uroczej kotki. O pomoc zwróciła się do wolontariuszki naszej Fundacji. Postanowiliśmy pomóc w znalezieniu domku i zaopiekować się małą.

Szyszka potrafi korzystać z kuwety i z drapaka. Jest zdrowa. Posiada książeczkę zdrowia. Kotka uwielbia inne koty i dzieci.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Szyszki z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu i kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodziła wyłącznie pod nadzorem Opiekuna.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress