Styropianowe domki

Zimna, wietrzna niedziela nie powstrzymała nas przed budową kocich domków. Sześcioosobowa, kobieca drużna doskonale poradziła sobie z obróbką styropianu, klejeniem, cięciem, uszczelnianiem, czyli „męską”, brudną robotą. Całodniowe prace zostały zwieńczone przytulnymi M1 i M2 w kolorze Navy Green, do których wprowadzą się koty już przy pierwszych jesiennych słotach i nocnych przymrozkach.

kocie domki

kocie domki

7

Budowanie kocich domków wpisane jest na stałe w harmonogram jesiennych prac Miasta Kotów. Przygotowujemy się do nich cały rok – zbieramy fundusze i materiały, kupujemy niezbędne akcesoria i budulec, a gdy przychodzi odpowiedni moment zabieramy się za prace budowlane. Ponieważ współpracujmy z wieloma karmicielami kotów wolno żyjących nigdy nie mamy problemu ze znalezieniem chętnych do kwaterunku. Co roku wszystkie stworzone przez nas domki znajdują amatorów, a ich szybkie zasiedlanie świadczy o funkcjonalności styropianowych rezydencji.

kocie domki

kocie domki
W tym roku w pracach budowlanych wspierało nas dwoje kocich pomocników. Ich zadaniem było pilnowanie ognia w kominku. ;)

pomagacze

(12.10.2015)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress