Strażak Florian

Cała piotrkowska Straż Pożarna została postawiona w stan gotowości, gdy okazało się, że na ich terenie mieszka mały, bardzo chory, osierocony koci szkrab. Dzięki uprzejmości strażaków mieliśmy dostęp do całego terenu służb. Rozstawiliśmy jedzenie, klatki łapki, a urzędujący w dyżurce strażak miał za zadanie obserwować teren i natychmiast nas powiadomić, gdyby kocie weszło do łapki. No i weszło. Mały, szalony dzikusek został ochrzczony Strażakiem Florianem.

Florka

Gdy już wydawało się, że misja zakończona została sukcesem, na horyzoncie pojawił się kolejny maluch – klonik dopiero co upolowanego Floriana. Nie było innego wyjścia, jak kontynuować prace. Złapanie drugie buraska wymagało więcej czasu, ale na szczęście i ta misja zakończyła się sukcesem.

Oba kociaczki okazały się dziewczynkami, które wymagały długotrwałego leczenia.  Zaawansowany koci katar zaatakował oczy. Trwała więc walka o uratowanie kotkom wzroku.

 Florka Bis

Teraz Florka i Florka Bis, to dwie zdrowe, piękne koteczki z rysiowymi pędzelkami na uszach, którym niczego nie brakuje. Niczego oprócz własnego domu.

Florka
Florka Bis

(15.09. 2013)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress