Strażaczki Florki

Imię: Strażaczki Florki
Płeć:
 kotki
Wiek: 4 miesiące
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Dziewczyny zostały uratowane z terenu straży pożarnej, gdzie koczowały głodne, chude i bardzo chore. Ich mama nie wróciła…jej ciało znaleźliśmy przy drodze, prawdopodobnie została potrącona przez samochód…

Koteczki dostały imiona po Świętym Florianie i trafiły pod skrzydła Miasta Kotów. Ich leczenie właśnie dobiegło końca. Przytyły a sierść zaczęła lśnić. Na uszkach maja urocze, rysiowate pędzelki.

Mają około 4 miesięcy. Bezbłędnie korzystają z kuwety.

Florka jest koteczką wesołą i rezolutną. Uwielbia zabawy i figle, po których, gdy jest zmęczona chętnie wtula się w człowieka i głośno mruczy. Florka lubi noszenie na rekach, wtula się w tedy w człowieka lub obserwuje z góry otaczająca rzeczywistość.

Florka Bis (z zamglonym oczkiem – pozostałością po KK) jest miziakiem. Zabawa owszem, ale w stopniu bardzo umiarkowanym, bo najważniejsze jest leżenie, rozmyślanie i mizianko. Taka filozoficzna i leniwa nieco natura.

Dziewczynki szukają domu niewychodzącego razem lub osobno.

gdy były nieco mniejsze:

gdy są nieco większe:

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Florek z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotek; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja, gdy kotki osiągną odpowiedni wiek. Florki zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress