Srebrna Zuzia

Imię: Zuzia
Płeć:
 kotka
Wiek: 14 tygodni
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Zuzia ma 14 tygodni, to kotka w typie reklamy Whiskas ;) . Została „odłowiona” wraz z rodzeństwem z blokowej piwnicy, gdzie robiło się coraz tłoczniej, a mieszkańcy nie akceptowali „dzikich lokatorów”. Koteczka została „odgruzowana” i już jest gotowa do adopcji. Jest odpchlona i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia.

Jest bardzo drobna i ruchliwa. W gromadzie kociąt wydawała się kotkiem bardzo wycofanym i bojącym człowieka, jednak gdy tylko została oddzielona od rodzeństwa okazała się koteczką, która z dnia na dzień (wręcz błyskawicznie) nabiera zaufania do ludzi. Na kolanach poddaje się dotykowi i rozmruczana potrafi zasnąć w objęciach opiekuna. Początkowo w nowym miejscu może być nieco wystraszona, ale to kotka, która ma wszelkie predyspozycje do tego, by zostać miziakiem. Zuzia szuka cierpliwego opiekuna , który da jej czas na aklimatyzację w nowym domu i szansę na stanie się prawdziwym „kolankowcem”.

Potrafi korzystać z kuwety. Uwielbia zabawy z piórkiem na patyku.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Zuzi z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz wysterylizowania kotki, gdy osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress