Srebrna Trusia

Imię: Trusia
Płeć: kotka
Wiek: 8 tygodni
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Trusia błąkała się samotnie po Krakowskim Przedmieściu w Piotrkowie. Wyglądała na kotka nieco płochliwego, a przede wszystkim zaniedbanego i zbyt małego, by pozostać na ulicy. W domu tymczasowym, w którym się obecnie znajduje okazała się rezolutną dziewczynką, odważną w stosunku do wszystkiego co nowe i bardzo pro ludzką.

Trusia po kilku ostrzegawczych prychnięciach szybko dogaduje się z innymi kotami. Obecnie zakumulowała się z przystojnym rezydentem, którego traktuje jak tatę i pozwala mu czasem na picie z jej miseczki ;)

Trusia swoje potrzeby załatwia do kuwety. Uczy się jeść suchą karmę (trochę idzie jej to opornie) i uwielbia kocie mleczko. Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlona i odrobaczona.

Jest malutka i delikatna. Nie wskazana jest adopcja do domu z b. małymi dziećmi.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Trusi z FMK

Jednym z wymagań adopcyjnych jest wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, która pozwoli nam lepiej poznać kandydata na opiekuna. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie zamykanego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress