Simko

Imię: Simko
Płeć: kocur
Wiek: ur. ok. 10.11.2015 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Simko wiedział na której wycieraczce się położyć. Pogryziony przez innego kocura, z krwawiącymi ranami na łapach, odwodniony i niedożywiony został znaleziony przez naszą wolontariuszkę pod jej drzwiami. Simko przebywał w klinice weterynaryjnej. Był leczony. Wymagał nawadniania i odpowiedniej diety, która zwiększyła jego masę, bo w momencie znalezienia kocurek ważył tylko dwa kilogramy.

Jest niesamowicie łagodnym zwierzem. Tuli się, łasi i ciągle zabiega o uwagę człowieka. Żadne zabawki i kocie atrakcje nie są tak wspaniałe dla Simko jak chwile spędzone na zabawie z wolontariuszami.

Szukamy dla niego kochającego domu z ludźmi, którzy zapewnią mu codzienna porcję czułości i uwagi.

Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Simko z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodzić pod nadzorem Opiekuna.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress