Rudy Bolek

Imię: Rudy Bolek
Płeć: kocur
Wiek: ur. ok. 20.04.2016 r.
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Boluś trafił pod opiekę Fundacji Miasto Kotów z miejsca, które z powodzeniem można nazwać koszmarem. Miejsca, które dla każdej żywej istoty nie jest dobre nawet na pięć minut życia, a co dopiero na dwa miesiące kocięctwa… Wszy, pchły, odchody, brud, smród i alkohol…  Przypadek zadecydował, że trafiliśmy do Bolusia.

Maluszek mieszkał przez jakiś czas w klinice. Ustabilizowaliśmy jego stan zdrowia. Miał olbrzymie biegunki spowodowane zatruciem pokarmowym, osłabienie, świerzbowiec, rój pcheł… Teraz jest już zupełnie zdrowy. Jest cudnym kocurkiem. Maluch uwielbia człowieka i inne koty. W swoim domu tymczasowym od pierwszych minut czuł się jak u siebie.

Kocurek posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Bolka z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem i wolierą lub, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela, tj. na szelkach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress