Rozgrzewające serca Rumba i Samba

Imię: Rumba i Samba
Płeć:
 kotki
Wiek: ur. ok. 18.07.2013 r.
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Rumba i Samba to niezwykle „gorące”, towarzyskie, kontaktowe i urodziwe koteczki. Są jak dwie krople wody. Odróżniają jej od siebie drobne szczegóły w urodzie i charakterach. Rumba jest bardziej rezolutna i chętna do zabawy piórkiem na patyku. Samba jest nieco spokojniejsza i bardziej pucołowata.

Kotki jako małe kociaki były niezwykle żywiołowe i rozrywkowe. Obecnie jak na dorosłe panny przystało są zdecydowanie spokojniejsze i bardziej zainteresowane jedzeniem niż psotami.

Koteczki potrafią korzystać z kuwety. Posiadają książeczki zdrowia. Do adopcji mogą iść w „dwupaku” lub osobno. Doskonale nadają się na towarzyszki innych kotów.

…………………………

wrzesień 2014
Rumba znalazła domek w Łodzi :)
Samba nadal czeka na swojego Opiekuna.

………………………..

gdy były nieco młodsze…


… i gdy troszkę podrosły


i sama Samba…

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Rumby i Samby z FMK

Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie wygodnego, zamykanego transportera do przewozu kotek; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Rumba i Samba  zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będą wychodziły na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress