Rezolutny Gucio

Imię: Gucio
Płeć: kocur
Wiek: ur. ok. 05.05.2016 r.
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Gucio i jego dwie siostry urodzili się na początku maja w wiejskim obejściu.Kiedy kociaki skończyły pierwszy tydzień ich matkę zabił samochód. Przez prawie dwie doby nic nie jadły i rozpaczliwie wołały mamę. Gdyby nie szczęśliwy przypadek pewnie umarłyby z głodu. Na kociaki trafiła wolontariuszka fundacji, która zabrała kociaki i „podrzuciła” innej karmiącej kotce. Następne tygodnie maluchy spędziły przytulone do brzucha nowej mamy, było bezpiecznie i ciepło, ale gdy tylko kotka choć na chwilę odchodziła z posłania kociaki zaczynały strasznie płakać – strach przed ponownym porzuceniem pozostawał. Gucio był najmniejszy z miotu, jednak nieduże rozmiary od początku nadrabiał odwagą i zaradnością – pierwszy nauczył się samodzielnie jeść, myć swoje futerko.

Obecnie jest już samodzielnym, wesołym kocurkiem i szuka kogoś kto go pokocha. Kociak ma ciekawski charakter, lubi patrzeć na świat z góry – siedząc na kolanach opiekuna. Fascynują go wszelkie nowe zabawki, interesuje każdy zakamarek w mieszkaniu. Osoba która adoptuje Gucia zyska uroczego i rezolutnego towarzysza. Doskonale nadaje się do domu gdzie jest już kotek, z którym będzie mógł się zaprzyjaźnić.

Potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Gucia z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem i wolierą lub, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela, tj. na szelkach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress