Puchata Melania

Imię: Melania
Płeć:
 kotka
Wiek: 1,5 roku
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Melania to około 1,5 roczna kocica uwielbiająca dzieci i pewnie dlatego zamieszkała przy szkole skąd trafiła do naszej Fundacji. Dorosłych akceptuje, ale to do dziecka przyjdzie na kolana i z nim najchętniej położy się do snu wieczorem. To duża gabarytem 4,5 kg dymna kotka. Lubi mizianie, czesanie, ale gdy ma dość pieszczot potrafi głośno to zakomunikować.

Melcia jest cicha i spokojna, choć czasem, gdy w łapki wpadnie jej myszka z kocimiętką to nie ma zmiłuj – szaleje jak 5-miesięczny maluch.

Chętnie towarzyszy w kuchni przy szykowaniu posiłków, siedząc grzecznie na taborecie czeka, aż dostanie plasterek wędlinki, sera czy troszkę mięska… no ale to nie tak, że jest obżarciuchem. Mela po prostu sprawdza jakość produktów dla dobra swojego Opiekuna. ;)

Toleruje inne koty, ale lepiej jej będzie jako jedynaczce. Jest odrobaczona, odpchlona, wysterylizowana. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Marta, tel. 730 780 799

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Melanii z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress