Polidaktylka Plamka

Imię: Plamka
Płeć:
 kotka
Wiek: 4 lata
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Plamka trafiła pod skrzydła Fundacji w wyniku łapanki dzikich kotek do sterylizacji na jednym z bełchatowskich osiedli. Okazało się jednak, że koteczka jest oswojonym, typowo domowym kotem i nie powinna wracać na ulicę. Więc nie wróciła! Kotka nie tylko okazała się wielkim miziakiem o króliczym futerku, ale również rzadko spotykaną polidaktylką. Plamka ma bowiem przy przednich łapkach „nadprogramowe” paluszki, co dodaje jej uroku i czyni bardzo wyjątkową.

Plamka jest bardzo towarzyskim i wesołym zwierzakiem – uwielbia zabawy z opiekunem. Ma ufny i pogodny charakter, lubi towarzystwo innych kotów. Kotka ma ok. 4 lat. Została wyleczona z infekcji, wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. Nie wybrzydza przy jedzeniu. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Plamki z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress