Pingwinka Piu Piu

Imię: Piu Piu
Płeć:
 kotka
Wiek: 10 miesięcy
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – neutralny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Piu Piu, to bardzo przymilna kotka, która uwielbia głaskanie, wylegiwanie się godzinami na kolanach i gadanie (w jej wydaniu „piupianie”) z człowiekiem. W mieszkaniu odnajduje się doskonale, zna odgłosy domowych urządzeń. Prawdopodobnie miała kiedyś kiedyś swój dom, który z zupełnie nieznanych nam przyczyn postanowił się rozstać z Piu Piu.

Kotka ma problemy z początkową socjalizacją z innymi kotami. Jest w stosunku do nich nieufna, boi się, unika, a gdy dochodzi do konfrontacji buczy i prycha. W miarę upływu czasu zaczyna z nimi współpracować. ;)

Kotka korzysta z kuwety. Dopisuje jej apetyt. Przed adopcją zostanie zaszczepiona.

Piu Piu uwielbia wyczesywanie!

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Piu Piu z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress