Pikantny Ketchup

Imię: Ketchup
Płeć:
 kocur
Wiek: 12 tygodni
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Ketchupik to kociak o zjawiskowym, wręcz pomarańczowym umaszczeniu. Początkowo wydawał się strasznym dzikuskiem, ale już po kilku dniach pobytu w domu okazał się ogromnym miziakiem tulącym do człowieka. Gdy tylko weźmie się go na ręce, to mruczy i jest najszczęśliwszym kotem na świecie. Jest delikatny w zabawie. Nie drapie i nie gryzie. Ketchupik, pieszczotliwie zwany Pikantnym jest zupełnie zdrowy. Ładnie je suchą karmę. Uwielbia kabanosiki i parówki, ale to nie jedzenie dla kociaka, więc dostaje je sporadycznie.

Świetnie dogaduje się z innymi kotami. Bezbłędnie korzysta z kuwety i drapaka. Jak na jego młody wiek przystało jest wesołym kociakiem, a najlepszym czasem na zabawy jest środek nocy. Kechupik jest też baaardzo skoczny. Lubi firanki i kwiatki w doniczkach. To oczywiście z wiekiem mu przejdzie, ale jego nowy opiekun musi być przygotowany na taką ewentualność.

Ketchup jest odpchlony, odrobaczony i posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Ketchupa z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracji kocurka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Ketchup zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress