Pierwsza pomoc przedweterynaryjna

Miasto Kotów we współpracy z piotrkowską Biblioteką Pedagogiczną oraz Grzeczni Podopieczni mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników zwierząt, a w szczególności nauczycieli, wolontariuszy i członków NGO na szkolenie pn. „Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach dla psów i kotów”. Warsztaty poprowadzi Ewa Pawlikowska, zoolog, specjalistka od pierwszej pomocy przedweterynaryjnej.

warsztaty2

Mamy to wielkie szczęście, że Ewa Pawlikowska, osoba o wielu talentach i specjalnościach, niezwykle zapracowana i rozchwytywana, jest naszą wolontariuszką. To sprawia, że czasem udaje nam się namówić Ewę na ciekawe spotkanie pro bono publico. :) Tym razem dzięki gościnności Biblioteki Pedagogicznej spotkamy się w siedzibie BPP 18 kwietnia 2015 roku. Warsztaty będą trwały od godziny 10.00 do 18.00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o kontakt z Fundacją lub Biblioteką (44 649 50 77). Ze względu na długi czas trwania i wyczerpującą formułę szkolenia prosimy wszystkich uczestników, by zadbali o swój komfort oraz całodniowy prowiant.

Spotkaniu będzie towarzyszyć zbiórka karmy dla podopiecznych naszej Fundacji. 

(28.01.2015)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress