Pierwsza pomoc przedweterynaryjna dla psa i kota

Na spotkanie z Ewą Pawlikowską z Grzeczni Podopieczni przybyło wielu chłonnych wiedzy miłośników zwierząt. Iście „ekumeniczne” spotkanie (przyjechali reprezentanci wielu firm i organizacji pro zwierzęcych – Oto Janka, KOTYlion z miłości do kotów, Kocie Porady BehawioralneRehabilitacja dla zwierząt. Barbara Domżał., Dr Vet) stało się także okazją do wymiany doświadczeń, ciekawych rozmów kuluarowych i nawiązania wielu nowych znajomości.

Już od dawna chodziło nam po głowie, by zorganizować szkolenie przydatne członkom naszej organizacji, dzięki któremu zdobędziemy konkretne umiejętności potrzebne w naszej pracy fundacyjnej oraz codziennym życiu ze zwierzętami. Jako ekspert niezastąpiona okazała się nasza Ewa, której wiedza pozwoliła nam wybierać w wielu tematach szkoleniowych. Pierwsza pomoc przedweterynaryjna okazała się nie tylko ciekawym tematem, rzadko będącym przedmiotem szkoleń, ale także atrakcyjnym magnesem, który przyciągnął do Piotrkowa wielu wyjątkowych ludzi działających na rzecz dobrostanu zwierząt.

pierwsza pomoc przedweterynaryjna

Perspektywa dziewięciu godzin ciężkiej pracy nie wystraszyła nikogo. Dzięki uprzejmości Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie, która na to wydarzenie udostępniła nam swoją Czytelnię, mieliśmy pełną salę ambitnych, zaangażowanych i chętnych do nauki miłośników zwierząt.

pierwsza pomoc przedweterynaryjna

pierwsza pomoc przedweterynaryjna

pierwsza pomoc przedweterynaryjna

Chcielibyśmy, aby edukacyjne spotkania organizowane przez Miasto Kotów dla przedstawicieli NGOsów stały się tradycją. Pierwsze koty już za płotami. ;), a bogatą foto relację można obejrzeć na naszym profilu FB.

(19.04.2015)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress