Piękna Marilyn

Imię: Marilyn
Płeć:
 kotka
Wiek: 14 tygodni
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Piękna Marilyn to kotka pochodząca z osiedla, na którym jest pełno dzikich i półdzikich kociaków. Jakimś cudem ta kicia jest ich całkowitym przeciwieństwem. Jest łaskawa dla ludzi, uwielbia zabawy z piórkiem, wspaniale czuje się wśród innych kotów. Kotka ma bardzo oryginalne umaszczenie oraz czarny pieprzyk na nosie dodający jej uroku.

Marilyn to mały brzdąc, który sporą cześć czasu poświęca na zabawy, gonitwy i łobuzowanie. Nie jest jednak kotkiem kłopotliwym. Potrafi bawić się samodzielnie, gdy człowiek i inne koty nie maja dla niej czasu. Jej najnowszym odkryciem i wielka miłością, przy której spędza mnóstwo czasu jest tor z piłeczką.

Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest odpchlona i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Marilyn z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz wysterylizowania kotki, gdy osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress