Miejskie Lecznice


Amigo
http://www.amigo.info.pl/
ul. Belzacka 97
97-300 Piotrków Trybunalski

Doktor Adam Gruca i Aleksander Hucał z kliniki „Amigo” są z nami od początku przygody z „tymczasowaniem”. Ich niecodzienna wrażliwość na potrzeby zwierząt niechcianych, porzuconych, skrzywdzonych przez los sprawia, że nasza współpraca trwa nieprzerwanie od kilku lat. Podopieczni FMK mogą zawsze liczyć z ich strony nie tylko na fachową opiekę i celną diagnozę, ale i należną każdemu kotu porcję zachwytów i pieszczot.

Optivet
http://optivet.pl/
ul. Łódzka 56
97-300 Piotrków Trybunalski

Optivet, to druga piotrkowska klinika, z którą nasza Fundacja nawiązała współpracę. Doceniamy komfort, jaki oferuje nam doktor Przemysław Zadumiński – kompleksowa opieka, nowoczesny sprzęt weterynaryjny oraz niezwykła przychylność dla działalności Fundacji. Ogromnym atutem jest także szpital mieszczący się na zapleczu przychodni, dzięki któremu nasze zwierzęta po zabiegach mogą wracać do zdrowia pod czujnym okiem specjalistów.


Jamniczek
http://www.jamniczek24.pl
ul. Curie Skłodowskiej 4
97-300 Piotrków Trybunalski

Nowa przychodnia weterynaryjna na mapie Piotrkowa Trybunalskiego, ale z doświadczonymi lekarzami weterynarii. Opinie o ich pracy i zaangażowaniu docierały do nas z różnych stron, więc postanowiliśmy przetestować to na własnej skórze. Okazało się, że plotki o wysokiej jakości usług i kompleksowym podejściu nie były przesadzone. Nasze fundacyjne koty mogą liczyć w Jamniczku na pierwszorzędną opiekę weterynaryjną a wolontariusze na wyczerpujące informacje o stanie zdrowia swoich tymczasowych podopiecznych.

Zdrowy pupil
ul. Westerplatte 6B
26-300 Opoczno

„Zdrowy pupil”, to nowy w Opocznie gabinet weterynaryjny, ale nam znany doskonale dzięki dwóm wspaniałym miłośniczkom zwierząt: doktor Dianie Marszałek, która wielokrotnie opiekowała się z sukcesami naszymi podopiecznymi oraz Izabeli Ziubińskiej, naszej fundacyjnej wolontariuszce.

To bardzo dobry punkt na mapie weterynaryjnej dla wszystkich opocznian, którym zależy na troskliwej i profesjonalnej opiece nad domowymi pupilami.

DrVet
http://www.drvet-belchatow.pl/
ul. Kempfinówka 6b
97-400 Bełchatów

Dyspozycyjność i skuteczność w szczególnych przypadkach weterynaryjnych – te cechy zadecydowały, że nasza Fundacja podjęła stałą współpracę z Doktorami Jackiem Łukasikiem i Piotrem Burczykiem. Od dawna słyszeliśmy wiele dobrych opinii na temat fachowości oraz „szóstego” zmysłu obu lekarzy, a od roku doświadczamy tego osobiście. Wielu naszych podopiecznych, dzięki ich pracy i staraniom wyszła z wielkich opresji i wiedzie spokojne, zdrowe życie. 

Fundacja Miasto Kotów
Krajowy Rejestr Sądowy – nr KRS: 0000463278
Główny Urząd Statystyczny – nr REGON: 101608887
Urząd Skarbowy – nr NIP: 7712877743
nr rachunku bankowego
MultiBank 04 1140 2017 0000 4702 1302 3553

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress