Miejskie Lecznice


Amigo
http://www.amigo.info.pl/
ul. Belzacka 97
97-300 Piotrków Trybunalski

Doktor Adam Gruca i Aleksander Hucał z kliniki „Amigo” są z nami od początku przygody z „tymczasowaniem”. Ich niecodzienna wrażliwość na potrzeby zwierząt niechcianych, porzuconych, skrzywdzonych przez los sprawia, że nasza współpraca trwa nieprzerwanie od kilku lat. Podopieczni FMK mogą zawsze liczyć z ich strony nie tylko na fachową opiekę i celną diagnozę, ale i należną każdemu kotu porcję zachwytów i pieszczot.

DrVet
http://www.drvet-belchatow.pl/
ul. Kempfinówka 6b
97-400 Bełchatów

Dyspozycyjność i skuteczność w szczególnych przypadkach weterynaryjnych – te cechy zadecydowały, że nasza Fundacja podjęła stałą współpracę z Doktorami Jackiem Łukasikiem i Piotrem Burczykiem. Od dawna słyszeliśmy wiele dobrych opinii na temat fachowości oraz „szóstego” zmysłu obu lekarzy, a od roku doświadczamy tego osobiście. Wielu naszych podopiecznych, dzięki ich pracy i staraniom wyszła z wielkich opresji i wiedzie spokojne, zdrowe życie. 

Optivet
http://optivet.pl/
ul. Łódzka 56
97-300 Piotrków Trybunalski

Optivet, to już druga piotrkowska klinika, z którą nasza Fundacja nawiązała współpracę. Doceniamy komfort, jaki oferuje nam doktor Przemysław Zadumiński. W przychodni mieści się bowiem szpital, dzięki któremu zwierzęta po zabiegach mogą wracać do zdrowia pod czujnym okiem specjalisty. Klinika dysponuje także specjalnym numerem pogotowia weterynaryjnego.

Zdrowy pupil
ul. Westerplatte 6B
26-300 Opoczno

„Zdrowy pupil”, to nowy w Opocznie gabinet weterynaryjny, ale nam znany doskonale dzięki dwóm wspaniałym miłośniczkom zwierząt: doktor Dianie Marszałek, która wielokrotnie opiekowała się z sukcesami naszymi podopiecznymi oraz Izabeli Ziubińskiej, naszej fundacyjnej wolontariuszce.

To bardzo dobry punkt na mapie weterynaryjnej dla wszystkich opocznian, którym zależy na troskliwej i profesjonalnej opiece nad domowymi pupilami.

Fundacja Miasto Kotów
Krajowy Rejestr Sądowy – nr KRS: 0000463278
Główny Urząd Statystyczny – nr REGON: 101608887
Urząd Skarbowy – nr NIP: 7712877743
nr rachunku bankowego
MultiBank 04 1140 2017 0000 4702 1302 3553

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress