Olo, Klavo i Egon

Imię: Olo, Klavo i Egon
Płeć:
 kocur
Wiek: 7 miesięcy (ur. ok 25.04.2015 r.)
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kotów:
Ich historia to szczęście w nieszczęściu… Mieszkały ze swoją mamą w blokowej piwnicy. Niby bezpiecznie, bo przy mamie, ale wiadomo.. co to za życie w piwnicy… Gdy pewnego dnia ich mama już nie wróciła, jeden z mieszkańców bloku nie wiedząc jak opiekować się niesamodzielnymi kociętami zwrócił się do nas o pomoc.

Egon (czarny z białą muchą), Klavo (buro-biały) i Olo (biało-bury) rozpoczęły u nas nowe życie. Są już samodzielne. Doskonale wiedzą jak jeść z michy kocie paszteciki. Piją mleko dla kociąt, jedzą paszteciki dla maluszkow i korzystają z kuwetki. Do adopcji mogą pójść razem lub każdy osobno.

Kociątka są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów. Przebywają w Tomaszowie Mazowieckim.

……………

Olo znalazł dom w Piotrkowie.
Egon pojechał do domku do Łodzi.

……………

Maluszki pieluszki…


Klavo nieco większy i ciągle czeka na domek…


Klavo miziak nad miziakami


WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją kotów z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy koty osiągną odpowiedni wiek. Koty zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będą wychodziły na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress