Noc Bibliotek

Noc Bibliotek – to coroczna impreza odbywająca się w wielu polskich bibliotekach, a Miasto Kotów miało przyjemność w niej uczestniczyć na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Tryb. W ramach odbywających się tego wieczora wielu imprez nasza Fundacja zorganizowała wystawę fotografii oraz spotkanie z kocimi zagadkami dla najmłodszych klientów biblioteki.

Podczas tegorocznej Nocy Bibliotek w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Tryb. zaroiło się od kociaków. Odwiedzający mieli możliwość podziwiania urody podopiecznych Fundacji na pięknych, profesjonalnych zdjęciach wykonanych przez osoby związane z Fundacją. Ponadto osoby, które chciały dowiedzieć się więcej o pracy FMK lub warunkach adopcji kota mogły porozmawiać  z dyżurującymi wolontariuszami Fundacji.

W tym roku FMK włączyła się również w organizację zajęć dla najmłodszych uczestników Nocy Bibliotek. W trakcie wspólnej zabawy Agnieszka, nasza wolontariuszka, sprawdziła wiedzę dzieci w zakresie kocich celebrytów z filmów i książek. W nagrodę za zaangażowanie wszyscy mali kociarze otrzymali drobne upominki w postaci kocich kart pocztowych i fundacyjnych przypinek.

Podczas całej imprezy uczestnikom i organizatorom dopisywały humory i panowała przemiła atmosfera. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że spotkamy się w bibliotece ponownie za rok.

(12.06.2016 r.)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress