Niebieska księżniczka Irina

Imię: Irina
Płeć:
 kotka
Wiek: 7 miesięcy
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Irina – niebieska kotka z rudymi plamkami. Dogaduje się z innymi kociakami, ale potrafi także walczyć o swoje, skarcić łapką innego kociaka chcącego zabrać jej zabawkę. Urządza zabawy i pościgi. Do jej ulubionych zabawek należą zakrętki, myszki, szyszki.

Irina ma wielki apetyt. Je sucha karmę Royal Canin Neutered Satiety Balance, ale uwielbia mokrą karmę i chętnie też podjada „ludzkie” przysmaki. Głośnym gadaniem domaga się kolejnych kąsków. Jest jeszcze nieco płochliwa, ale powoli przekonuje się do człowieka (najbardziej boi się małych dzieci). Coraz częściej domaga się pieszczot i miziania. Potrafi dać czasem buziaka zimnym, mokrym nosem. Nie śpi w łóżku. Spędza noc na kocu lub w swoim legowisku.

Bezbłędnie trafia do kuwety. Uczy się korzystać z drapaka.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Iriny z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja kotki. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress