Nela

Imię: Nela
Płeć:
 kotka
Wiek: 10 miesięcy (ur. ok. 30.01.2015 r.)
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Czip: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Podczas wizyty w schronisku w Bełchatowie nasza wolontariuszka zwróciła uwagę na kotkę, która oczekiwała na zabieg kastracji. Siedząc w schronisku była smutna, pragnęła kontaktu z człowiekiem. Głośno miauczała na każde pojawienie się człowieka w kociarni, ocierała się o nogi, pragnęła tulić się i wyjść już na zawsze z człowiekiem. Postanowiliśmy pomóc tej kotce w znalezieniu domu i tak oto Nela trafiła z naszą wolontariuszką do Fundacji.

Nela uwielbia zabawy z piórkiem, laserkiem. Jest łasa na jedzenie. Nie boi się sprzętów domowych, lubi spać w łóżku z człowiekiem. Nie lubi smyrania po brzuszku, potrafi wtedy głośno wyrazić swoje niezadowolenie.

Posiada książeczkę zdrowia. Jest zaczipowana. Umie korzystać z kuwety zakrytej i odkrytej.
Korzysta z drapaka. Doskonale dogaduje się z innymi kotami.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Neli z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress