Mysza

Imię: Mysza
Płeć:
 kotka
Wiek: 3 lata
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – zachowawczy; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
„Tego się nie robi kotu..”
Tak niestety bywa… opiekun odchodzi i trzeba kotce znaleźć dobry dom, kotce z bagażem przyzwyczajeń i nawyków, kotce przymilnej i kochającej człowieka.

Myszka jest typową jedynaczką, która uwielbia człowieka, ale nie przepada za innymi kotami. Jest niezwykle bystra – drzwi nie stanowią dla niej przeszkody. Sama sobie je otwiera, więc trzeba pilnować, żeby zawsze były zamknięte na zamek, bo da nogę. Nie nadaje się również do domu z bardzo małymi dziećmi.

Wie do czego służy kuweta i drapak. Szczególnie upodobała sobie wszelkie drapaku tekturowe.

JEST NIEZWYKLE MIZIASTĄ KOTECZKĄ, ZŁAKNIONĄ PIESZCZOT I KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM. Ktoś, kto zdecyduje się na adopcję Myszy nie będzie zawiedziony. To kot o ogromnych pokładach miłości do człowieka. Mięciutkie futerko Myszy jest idealne do ciągłego głaskania.

Lubi się bawić. Nie jest wybredna, jeśli chodzi o jedzenie.

Kotka posada książeczkę zdrowia oraz paszport. Jest zaczipowana oraz zaszczepiona na wściekliznę i choroby zakaźne.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Myszy z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej.Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie zamykanego, przestronnego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress