Miętus

Imię: Miętus
Płeć:
 kocur
Wiek: 6 miesięcy
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Miętus został porzucony na terenie starych kamienic w Piotrkowie, gdy jego opiekunka przeprowadziła się do nowego mieszkania. Przez klika tygodni musiał być zdany wyłącznie na własne siły, do czasu, gdy natknęła się na niego nasza fundacyjna Kasia. Niezwykły spryt i inteligencja Miętusa od razu podpowiedziały mu co powinien zrobić. Kocurek przyjął „psią postawę” i nieodstępował Kasi na krok. Jednocześnie prezentował jej swe wdzięki czarnej pumy oraz zagadywał i pomiałkiwał. Udowodnił Kasi, że jest typowo domowym kotkiem, który nie powinien mieszkać na ulicy. Tak Miętus wkupił się w jej łaski i został podopiecznym Fundacji. W swoim nowym tymczasowym domu od pierwszych chwil czuł się jak u siebie, a rezydentów DT traktował jak starych kumpli, z którymi zna się od zawsze. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zaskoczyć i zestresować Miętusa. Nawet jego dwuletni Człowiek Oli nie robi na nim najmniejszego wrażenia.

Sama uroda Miętusa nie wymaga komentarza. To wielki jak na swój wiek kocurek o zgrabnej sylwetce pumy i niezwykle błyszczącym futerku. IDEAŁ.

Miętusik posiada książeczkę zdrowia. Doskonale korzysta z drapaka i kuwety.

 

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Mięstusa z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien i balkonu oraz kastracja kocurka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Miętus zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress