mięciutki Dropsik

Imię: Drops
Płeć:
 kocur
Wiek: 5 miesięcy
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Drops, to cudny pięciomiesięczny (ma jeszcze mleczne ząbki), domowy kocurek, który z dnia na dzień pojawił się na klatce schodowej pod drzwiami wolontariuszki FMK, gdzie zagubiony nową sytuacją zawodził niemiłosiernie. Domyślamy się, że Drops, to porzucona zabawka, która robiła się już za duża i lada moment wymagałaby zbyt dużych nakładów finansowych od swojego „opiekuna”. Nigdy tego nie zrozumiemy, tym bardziej, że Dropsik jest kotkiem o cudownym charakterze, kochającym człowieka, doskonale dogadującym się z innymi kotami i bezbłędnie korzystającym z kuwety i drapaka.

Poza tym, jest wyjątkowo urodziwy. Drops to typowy „ryś” z pędzelkami na uszach i cudnymi cętkami na całym futerku. Drops ma obecnie doskonałą tymczasową opiekę, a Fundacja szuka mu domu stałego, który potraktuje kocurka jak pełnowartościowego członka rodziny a nie chwilową zabawkę.

Posiada książeczkę zdrowia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Dropsa z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien i balkonu oraz kastracja kocurka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Drops zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress