Mela

Imię: Mela
Płeć:
 kotka
Wiek: ur. ok. 01.06.2006 r.
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – negatywny; psy – negatywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:

Mela to miła, spokojna 10-letnia kotka. Trafiła do fundacji, ponieważ jej dotychczasowym właścicielom „zmieniła się sytuacja życiowa” – kotką zajmować się już nie mogli; przynieśli ją więc do gabinetu weterynaryjnego w celu uśpienia.

Mela jest uroczym towarzyszem dnia codziennego – jest cicha i grzeczna, a jednocześnie potrafi okazać zainteresowanie swojemu człowiekowi. Kicia to typowy jedynak, poszukuje domu bez innych zwierząt i dzieci. Idealnym opiekunem dla niej byłaby starsza osoba – ze względu na spokój, którego ta kotka po przejściach potrzebuje. Melka prawdopodobnie była bita, więc szuka kochającego, wyrozumiałego i bezpiecznego domku, z dala od ruchliwych ulic – z ewentualnym ogródkiem, gdzie mogłaby wychodzić pod nadzorem opiekuna. Kotka śpi w łóżku, bez problemu korzysta z kuwety, korzysta również ze swojego ukochanego drapaczka. Jest zdrowa.

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która da jej dom na jesień życia?

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Iza, tel. 510 724 773

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Meli z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress