Marcinek

Imię: Marcinek
Płeć:
 kocur
Wiek: ur. ok. 15.07.2015 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Ten kotek jest bezsprzecznie głową swojej rodziny. Mocno i harmonijnie zbudowany ma szanse wyróść w przyszłości na potężnego kocura. Marcinek jest dzielnym, ufnym i przedsiębiorczym chłopcem. Zawsze dostaje i robi to, na co ma ochotę. Jest urodzonym optymistą. Nie przejmuje się niczym i niczego się nie boi. Nie ma w sobie jednak cienia agresji czy złośliwości. Jest bardzo czuły wobec rodzeństwa i swojej opiekunki. Uczucia okazuje otwarcie i wylewnie. Z siostrzyczką i braciszkiem śpi w objęciach, ale każdego ranka zjawia się w łóżku opiekunki, żeby zaraz po przebudzeniu troskliwie wymyć jej języczkiem powieki oraz małżowiny uszne. Jeśli uzna, że jest to konieczne, serwuje jej również wygryzanie pcheł z włosów. Także w ciągu dnia nie szczędzi jej uwagi i czułości. Ponadto jest bardzo pracowitym i pomocnym kotkiem.

Osoba, która zdecyduje się na adopcję Marcinka, zyskuje gwarancję, że nigdy już nie będzie musiała sama wykonywać uciążliwych domowych obowiązków. Marcinek ochoczo i z radością potowarzyszy jej we wszelkich czynnościach gospodarskich. Pomoże przy zmywaniu, ścieraniu kurzu, prasowaniu, gotowaniu, myciu podłóg. Uwielbia składać pościel i bieliznę, a zwłaszcza robić porządki w szafach ubraniowych.

…..

Historia rodziny Marcinka.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Marcinka z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodził wyłącznie pod nadzorem Opiekuna.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress