Malinowy Zdrój

malinowy zdrój to żartobliwa nazwa minikociarni

Tu nasi wolontariusze od rana do późnych godzin wieczornych spędzają czas z kotami i dbają o nasze kocie „uzdrowisko”. Sprawiają, że wszyscy „pensjonariusze” czują się  jak w domu, choć plan jest taki, by każdemu podopiecznemu znaleźć ten prawdziwy dom i zrobić tym samym miejsce na kolejną potrzebującą biedę.

Miejsce to jest pełne empatii i troski wolontariuszy do kotów. Głównie tutaj powstają materiały na nasze social media, dzięki czemu sympatycy naszej fundacji mogą śledzić jej losy.

Mimo swoich trudnych doświadczeń, koty mogą oczekiwać w Malinowy Zdroju na swoje przyszłe domy w atmosferze radości i ludzkiego ciepła. To właśnie w tym miejscu wiele kotów uczy się na nowo, że człowiek nie musi kojarzyć się z zagrożeniem, a opieką i miłością na całe życie.

Malinowy Zdrój to tak naprawdę wynajmowane, dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią, łazienką i zapleczem socjalnym.  Do Malinowego Zdroju trafiają koty, dla których nie mamy miejsca w fundacyjnych domach tymczasowych lub które wymagają szczególnego leczenia lub atencji ze strony wolontariuszy.

spotkania z darczyńcami i sympatykami

Malinowy Zdrój stanowi również ważny punkt kontaktowy pomiędzy Fundacją a jej sympatykami, gdzie nasi goście mogą zbliżyć się do kotów i poznać je na żywo, porozmawiać z wolontariuszami, dowiedzieć się więcej na temat działań Fundacji oraz wesprzeć nas darami, z których koty zawsze niezmiernie się cieszą.

narodziny nowych wolontariuszy

Jest to miejsce magiczne, które sprawiło, że w ostatnim czasie dołączyło do naszej Fundacji sporo niesamowitych ludzi czerpiących radość i satysfakcję z obcowania z kotami i z pomagania. 

W Malinowym Zdroju spotykają się i łączą losy czterech łap z ludzkim sercem. 

Fundacja Miasto Kotów
KRS:
0000463278

NIP: 7712877743
REGON: 101608887

Numer konta bankowego
04114020170000470213023553
IBAN: PL     SWIFT: BREXPLPWMBK
PAYPAL: kontakt@miastokotow.pl
BLIK: 790 791 314