Malinowski

Imię: Malinowski
Płeć:
 kocur
Wiek: ur. ok. 10.05.2016 r.
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Malinowski jest jednym z czworga rodzeństwa wyłowionych z szybu wentylacyjnego podziemnego parkingu. Trafił pod opiekę Fundacji razem ze swoją mamą. Jest zdrowy, rośnie jak na drożdżach i niedługo będzie gotowy do adopcji.

Kocurek jak na malca przystało uwielbia zabawki, jedzonko dla kociąt oraz drapanie po pleckach. Nadal spędza jeszcze dużo czasu ze swoją mamą i rodzeństwem, ale gdy skończy 9 tygodni będzie mógł zamieszkać z nowym Opiekunem. Malinowski ma równie urocze jak on rodzeństwo i z pewnością byłby szczęśliwy, gdyby mógł iść do adopcji w tzw. „dwupaku” z innym maluszkiem lub trafić do domu, gdzie jest już inny kot do towarzystwa.

Malinowski potrafi korzystać z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Malinowskiego z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja, gdy kotek osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress