Maleńka Karinka

Imię: Karinka
Płeć: kotka
Wiek: 3 miesiące
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:
Koteczka Karinka (ur.ok05.08.2013) została znaleziona na terenie firmy jako ok maleńkie kocie, była wyziębiona i głodna. Teraz koteczka jest zdrowa i zadbana, żywe srebro, istotka bardzo pro ludzka, uwielbiająca zabawę i kochająca pieszczoty. Dokazuje jak szalona z innymi kotami i psami. Nie boi się niczego i zaczepia wszystkich do swych szalonych zabaw.

Kicia ma bardzo ładne umaszczenie – grafitowe futerko w czarny wyraźny wzór. Bez problemu załatwia się do kuwety. Je puszeczki dla kociąt i suchą karmę typu junior, uwielbia kocie mleko.

Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona.

Jest malutka i delikatna. Nie wskazana jest adopcja do domu z małymi dziećmi.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Karinki z FMK

Jednym z wymagań adopcyjnych jest wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, która pozwoli nam lepiej poznać kandydata na opiekuna. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie zamykanego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress