Maja

Imię: Maja
Płeć: kotka
Wiek: ur. ok. 05.05.2016 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Maja i jej rodzeństwo urodzili się na początku maja w wiejskim obejściu. Tydzień później ich matkę zabił samochód. Przez prawie dwa dni nic nie jadły i rozpaczliwie wzywały mamę. Gdyby nie szczęśliwy przypadek pewnie umarłyby z głodu i wychłodzenia. Na kociaki trafiła wolontariuszka fundacji, która zabrała kociaki i „podrzuciła” innej karmiącej kotce. Następne tygodnie maluchy spędziły przytulone do brzucha nowej mamy, było bezpiecznie i ciepło, ale gdy tylko kotka choć na chwilę odchodziła z posłania kociaki zaczynały strasznie płakać – strach przed ponownym porzuceniem pozostawał.

Obecnie Maja jest już samodzielna i szuka swojego domku. Jest sympatyczną pieszczochą, której ulubionym miejscem zabaw i snu są kolana opiekuna. Ma pogodny i łagodny, lekko gapciowaty charakter. Doskonale nadaje się do domu gdzie jest już kotek, z którym będzie mogła się zaprzyjaźnić.

Posiada książeczkę zdrowia. Umie korzystać z kuwety zakrytej i odkrytej.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Gosia, tel. 604 659 032

Maja kilka miesięcy później…

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Mai z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu.  Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress