Mafia na usługach Miasta Kotów

Pamiętacie Mafię dla Psa, kampanię sprzed czterech lat? Pamiętacie mafiozów, którzy w bardzo bezpośredni sposób wyjaśniali, jak nie należy postępować ze zwierzętami? A pamiętacie to uczucie niedosytu, gdy kampania się skończyła? Wszyscy czekaliśmy na ciąg dalszy, który w końcu nastąpił.

Mafia na czele ze znakomitym Piotrem Cyrwusem powróciła pod nieco zmienioną nazwą – Mafia w Sieci i tym razem postanowiła pomagać kotom. Mało tego! Postanowiła pomagać kotom z Miasta Kotów! Nie mogliśmy ukryć zdumienia i ogromnej radości, gdy Allegro zwróciło się właśnie do nas. Rozpoczęło się nasze 5 min…

W serialowej konwencji, równie śmiesznej, jak poprzednia kampania, Mafia w sieci podbiła internety. W cotygodniowych odcinkach vloga możemy oglądać wyśmienitą grę aktorską Piotra Cyrwusa, Michała Czerneckiego, Marcina Sztabińskiego, Piotra Bujnowskiego, Krzysztofa Kiersznowskiego oraz Bohdana Łazuki. Do czwartego odcinka udało się także zaprosić, a właściwie uprowadzić Łukasza Jakóbiaka z 20m2.

Jest zabawnie, taka konwencja, ale nie o zabawę chodzi w kampanii a o pomaganie naszym zwierzętom. Dlatego przy okazji oglądania  kolejnych mafijnych filmików pamiętajcie przede wszystkim, by zajrzeć na charytatywni.allegro.pl i wspomóc koty z Miasta. A pomagać można na różne sposoby – licytując mafijne pakiety, kupując cegiełki lub wystawiając własne przedmioty. Zapraszamy!

(9.05.2016 r.)