Polecamy

„Polecamy”, to znajomości kocie i około kocie, w realu i wirtualne, ale bardzo cenne. To również miejsca, które odwiedzamy, czytamy, które nas bawią i inspirują, które mają wspólny mianownik – koty! Polecamy, bo lubimy.

Łucja Lange to dziewczyna „orkiestra”, wielu talentów i pomysłów, a wszystko co robi, robi dla innych. Aż trudno czasem uwierzyć, że doba Łucji ma tyle samo godzin co u innych ludzi. To społeczna, niespokojna dusza, u której pomaganie jest wpisane w codzienny rytm dnia. Jednym z realizowanych przez Łucję projektów jest Mój Kot Ma Dom – akcja społeczna, której celem jest promowanie świadomej i odpowiedzialnej adopcji, pokazywanie dobrych praktyk, kochających domów, uświadamianie innym, że życie ze zwierzakiem to zarówno obowiązki jak i wiele szczęścia i miłości.

Kocie Tajemnice — to magiczna przystań dla miłośników miauczących pupili. Unikalne miejsce dla każdego zachłannego wiedzy o kotach, zarówno dla tych, którzy już obdarzyli miłością jakiegoś kociaka i tych, których serce czeka na wąsatego mruczka. Serdecznie polecamy!

Kocie Porady Behawioralne — strona, jak i grupa dyskusyjna powstały, by pomagać oraz gromadzić wiedzę na tematy kocie. Zawiera porady, sugestie i uwagi praktyka behawioralnego na temat życia i funkcjonowania kotów, które są gromadzone na bazie doświadczeń jako dom tymczasowy oraz podczas pracy z ludźmi i ich podopiecznymi

kotów trojga przypadkiKotów Trojga Przypadki, to blog Kota Teofila, który niesamowicie lekkim Piórkiem i z dużą dawką humoru opisuje otaczającą go rzeczywistość. Teofil ma dar opowiadania i zdanie na każdy temat. Gdy raz zacznie się czytać, nie można się oderwać…

grzeczni podopieczniGrzeczni Podopieczni, to hotel dla zwierząt, a w nim opiekunka i trenerka, fachowiec i miłośnik  – wszystko w jednej uroczej osobie posiadającej profesjonalną wiedzę, jak  opiekować się zwierzętami, wychowywać je, uczyć i mądrze kochać.

rtozKocia Arka Noego przy Radomszczańskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami, to kociarze z którymi zaprzyjaźniliśmy się na długo przed powstaniem Fundacji.

rudomiPięknie, dowcipnie, wzruszająco, prawdziwie o kocich członkach rodziny na rudomi.pl. To świetne miejsce również dla modnych kociar i kolekcjonerów kocich przydasiów, bo Magda, autorka bloga, ma niezwykły dar trendsetterski.

waanObok kocich grafik Waan nie można przejść obojętnie, podobnie jak obok Mańka i Marcelki, czyli internetowych, kocich celebrytów, dzięki uprzejmości których Waan ma gdzie mieszkać ;)

 Fundacja Miasto Kotów
Krajowy Rejestr Sądowy – nr KRS: 0000463278
Główny Urząd Statystyczny – nr REGON: 101608887
Urząd Skarbowy – nr NIP: 7712877743
nr rachunku bankowego
mBank 04 1140 2017 0000 4702 1302 3553

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress