Lolek w binoklu

Imię: Lolek
Płeć:
kocur
Wiek: 7 miesięcy (ur. ok. 01.05.2015 r.)
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Czip: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Lolek urodził się na terenie złomowni w starych opuszczonych pomieszczeniach biurowych, gdzie ludzie rzadko już zaglądają. Tam też jedna z naszych znajomych, odkryła kotkę wraz z pięcioma oseskami. Trzy kociaki z pięciorga znalazły szybko domy wśród pracowników zakładu. Zostały dwa – Lolek i siostrzyczka Kika. Maluchy trafiły do FMK, a matkę kociąt wysterylizowaliśmy na koszt Fundacji.

Lolek jest pełen temperamentu, pełen pomysłów na psoty i wciąż gotowy do zabawy. W zaufaniu jeszcze powiemy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Lolek po osiągnięciu kociej pełnoletności prawdopodobnie będzie umiał już czytać i liczyć. Mama Lolka na miejsce swojego porodu wybrała bowiem biuro po starej księgowości i tam wśród półek i archiwalnych dokumentów księgowych przyszedł na świat ten piękny malec „w binoklu”.

Loluś malutki

 

Lolek podrostek

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Lolka z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kocurka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress