Lola

Imię: Lola
Płeć:
 kotka
Wiek: ur. ok. 01.06.2014 r.
Sterylizacja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – negatywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
Lola – to kotka, która w swoim krótkim życiu przeszła wielki dramat. Ciąża, fizyczne znęcanie się człowieka (połamana w kilku miejscach miednica),postrzelenie z wiatrówki, ciężki poród, brak możliwości samodzielnego siusiania. To bardzo dużo jak na jednego bezdomnego kota. Od momentu pojawienia się w Loli w naszym domu tymczasowym zaczęła się walka o życie i zdrowie kotki. Dzielnie znosiła kilkutygodniowe leczenie, codzienne ręczne opróżnianie pęcherza, zastrzyki, tabletki.

Nie było lekko, ale determinacja nasza, lekarzy i wielka chęć życia Loli dały efekt. Lola wyzdrowiała!

W tej chwili kotka załatwia się samodzielnie, miednica zrosła się, samodzielnie porusza się, czasem biega za innymi kotami czy zabawkami.

Pomimo dramatu jaki spotkał ją przez człowieka, ona nadal ufa i kocha ludzi. Jest cudownym miziakiem, mruczącym, ugniatającym, tulącym się do człowieka.Czeka spokojnie na swoją miseczkę z jedzeniem, nie jest wybredna przy jedzeniu.

Lola o cudownych, bursztynowych oczach prosi o domek, w którym będzie bezpieczna i kochana.

Posiada książeczkę zdrowia. Umie korzystać z kuwety i drapaka.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Loli z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress