Lili

Imię: Lili
Płeć:
 kotka
Wiek: 5 miesięcy
Sterylizacja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Tomaszów Mazowiecki

Opis kota:
Lili (ur.ok 01.06.2013) to około 6 miesięczna koteczka wychowana na butelce. Bardzo zżyta z człowiekiem, bierze aktywny udział we wszystkich czynnościach domowych. Wskakuje na plecy po czym skrobie się na ramię, gdzie po przyjęciu odpowiedniej pozycji obserwuje co się w danym momencie ciekawego dzieje. Kąpie się i gotuje z opiekunem. Nigdy nie pozwala o sobie zapomnieć i jest pełnoprawnym członkiem ludzkiej rodziny. Z innymi kotami dobrze się rozumie acz najważniejszy jest człowiek i ulubiona zabawka. Zmęczona zabawą przychodzi na kolana prosząco swoją porcję pieszczot, przy czym mruczy i „ćwierka” Zasypia mocno się tuląc.

Lili ma wyjątkowe znaki szczególne: załomek na ogonku który powoduje, że kicia chodzi z delikatnie przekrzywioną kitką oraz lekko krzywy zgryz. Te małe defekty w żaden sposób nie wpływają na stan je zdrowia, jak również nie przeszkadzają w codziennych czynnościach dodają jej tylko oryginalności i niepowtarzalnego uroku.

Kicia jest w 100% kuwetkowa, posiada także książeczkę zdrowia oraz szczepienia.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Lili z FMK

Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie wygodnego, zamykanego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz sterylizacja, gdy kotka osiągnie odpowiedni wiek.  Lili zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress