Leo

Imię: Leo
Płeć:
 kocur
Wiek: 7 miesięcy
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – nieznany
DT: Bełchatów

Opis kota:
O Leo długo można opowiadać, bo historia jego jest skomplikowana i krętymi ścieżkami prowadzona. Był chory, bardzo chory, a teraz nie ma śladu po tym co przeszedł. To pogodny, wesoły kotek, niezwykle łagodny dla ludzi i zwierząt. Leo uwielbia zabawy z piórkami, wędkami, laserkiem. Nie wybrzydza przy jedzeniu, za plasterek boczku lub kiełbaski jest w stanie zrobić wszystko. W nocy woli spać na swoim legowisku, chociaż zdarzają się i takie chwile, że potrzebuje bliskości,wtedy wpycha się pod kołdrę i przytula się do człowieka. Nie boi się dzieci, chętnie się z nimi bawi.

Umie korzystać z drapaka oraz kuwety. Leo posiada książeczkę zdrowia oraz szczepienia. Teraz ten piękny tygrysek szuka domu!

 


WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Leo z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien i balkonu. Leo zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress