Kropeczka

Imię: Kropeczka
Płeć:
 kotka
Wiek: 4 miesiące
Kastracja: NIE
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: NIE
Stosunek do innych zwierząt: koty – pozytywny; psy – pozytywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Filigranowa, subtelna koteczka o wielkich, marzycielskich oczach. Choć bojaźliwa z natury, nauczyła się ufać swojej opiekunce. A mając u swego boku któregoś ze swoich braci, potrafi całkiem wyzbyć się lęku i wykazuje dużą pewność siebie. Odwagę i siłę czerpie z głębokich i serdecznych więzów rodzinnych. Matkuje swoim braciom. Pilnuje, żeby mieli zawsze czyste i wypielęgnowane futerka. Marzy, żeby do nowego domu pójść razem z ukochanym braciszkiem, Marcinkiem. Jak każda mała kobietka lubi sobie czasem trochę pogadać. Chętnie „odpowiada” na pytania. Jest bardzo komunikatywna. Rozkwita w atmosferze ciepła i serdeczności. Staje się wtedy radosna, skora do zabaw, psot i czułości.

Kropeczka będzie idealną towarzyszką dla delikatnej, wrażliwej osoby. Potrzebuje spokojnego domu, w którym będzie czuła się bezpiecznie.

…..

Historia rodziny Kropeczki.

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Kropeczki z FMK
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki oraz w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, gdzie będzie wychodził wyłącznie pod nadzorem Opiekuna.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress