Kleo

Imię: Kleo
Płeć:
kotka
Wiek: ur. ok. 01.07.2013 r.
Kastracja: TAK
Odpchlenie/odrobaczenie: TAK
Szczepienia: TAK
Stosunek do innych zwierząt: koty – negatywny; psy – negatywny
DT: Piotrków Trybunalski

Opis kota:
Kotka została znaleziona na jednym z piotrkowskich blokowisk. Od dłuższego czasu, czyli około dwóch miesięcy, błąkała się samotnie po ulicach, zauważona przez jedną mieszkankę tamtejszych okolic. Kobieta ta w trosce o osiedlowe koty udostępniała swoją piwnice, dając kotom schronienie i pożywienie, jednak Kleo z tej pomocy nie korzystała, bo bała się innych kotów. Kotka spała więc na zewnątrz, na ulicy, narażona na różnego rodzaju zagrożenia – ze strony innych zwierząt, jak i ludzi. Mieszkanka osiedla włożyła wiele trudu w to, aby Kleo dokarmić. Kobieta zgłosiła się do fundacji i po rozmowie z nią postanowiliśmy umieścić Kleo u nas oraz dać jej szansę na znalezienie kochających opiekunów.

Kotka z pewnością była kotem domowym, o czym świadczy fakt, że nie ma kłopotów z korzystaniem z kuwety. A jej nagłe pojawienie się na osiedlu – wystraszonej i unikającej innych zwierząt – może świadczyć o tym, że ktoś ją porzucił.

Kleo nie stroni od ludzi, jednak nadal jest bardzo zagubiona. Stara się zaakceptować sytuację, w której się znalazła, bo kolejny raz jest to dla niej coś nowego. Kleo nie toleruje innych zwierząt, dlatego najlepszym dla niej domem byłby taki,w  którym będzie rozpieszczona jedynaczką.

Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Beata, tel. 668 518 111

WAŻNA INFORMACJA dla każdej osoby zainteresowanej adopcją Kleo z FMK

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji  do domu tzw. niewychodzącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress